česky   english   deutsch     
  Logo Chmela-Řípa  

O firmě


CZ Firma Truhlářství Chmela-Řípa s. r. o. započala svou činnost v pronajatém objektu v Praze-Nuslích v roce 1991. V následujících letech firma tento objekt odkoupila, zrekonstruovala a zmodernizovala technologické vybavení dílen. Zde se nám daří s pomocí architektů a nábytkových designérů navrhovat a vytvářet individuální interiérové vybavení a nábytkové sestavy na přání našich zákazníků.

Z důvodu nedostatku kvalitního řeziva si firma v r. 1993 na vlastním pozemku poblíž Havlíčkova Brodu postavila pilu. Ta se postupně rozšířila o kondenzační sušárnu řízenou počítačem a o výrobnu atypických oken a dveří. Veškeré zakázky zpracováváme komplexně - tedy od zaměření stavby (interiéru), podrobného projednání požadavků zákazníka, předložení návrhu a vypracování potřebné výkresové dokumentace až po dopravu výrobků na místo určení a jejich kompletní montáž.

Při zadávání zakázky ovlivňuje zákazník výši konečné ceny výběrem materiálu (masiv, dýha, lamino, ...), zvolenou tvarovostí (prvky řezané, ohýbané, soustružené,...), typem použitého kování ( zhotovené na míru, ...), konečnou povrchovou úpravou (moření, lak, ...) atd. V rámci zakázky jsme schopni zajistit a dodat i práce zámečnické, pasířské a sklenářské, na přání zákazníka zprostředkujeme konzultace s architektem.
 
developed by In My Vision